Onze mensen

Gekwalificeerd & gediplomeerd

Bij J v/d Mortel werken enkele tientallen échte mensen. Zij staan allen voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Onze medewerkers staan hieronder afgebeeld met functie en eventuele contactgegevens.

Ook willen wij benadrukken dat al onze werknemers gediplomeerd zijn op vele vakgebieden (zie hiervoor onze certificatenpagina). Maar misschien nog wel belangrijker is dat onze mensen ervaren mensen zijn die staan voor de kwaliteit die u moet verwachten van onze producten.

Aarzel dus niet om contact met ons op te nemen, wij staan graag tot uw dienst!

Joan van de Mortel

Joan van de Mortel

Eigenaar / Directeur joan@jvdmortel.nl
Hans van Rijt

Hans van Rijt

Bedrijfsleider hans@jvdmortel.nl
Michel Gruyters

Michel Gruyters

Commercieel medewerker michel@jvdmortel.nl
Marianne van den Berkmortel

Marianne van den Berkmortel

Management Assistente marianne@jvdmortel.nl
Anja van de Mortel

Anja van de Mortel

Administratief medewerker administratie@jvdmortel.nl
Toon Nijenhuis

Toon Nijenhuis

Calculator / Werkvoorbereider toon@jvdmortel.nl
Ruben Verhoeven

Ruben Verhoeven

Calculator / Werkvoorbereider ruben@jvdmortel.nl
Glenn Crooijmans

Glenn Crooijmans

Tekenaar glenn@jvdmortel.nl
Ralph Donkers

Ralph Donkers

Tekenaar ralph@jvdmortel.nl
Stijn Bergmans

Stijn Bergmans

Tekenaar stijn@jvdmortel.nl
Yme de Jong

Yme de Jong

Werkplaatschef
Toon Kusters

Toon Kusters

Werkplaatschef
Patrick van Kol

Patrick van Kol

Specialist Aluminium en RVS
Jarek Jakubiak

Jarek Jakubiak

Constructiebankwerker / Lasser
Marcel Janssen

Marcel Janssen

Constructiebankwerker / Plaatbewerker
Kevin van Hoof

Kevin van Hoof

Leerling Constructiebankwerker / Lasser
Lars de Jong

Lars de Jong

Leerling Constructiebankwerker/ Lasser
Frenk de Jong

Frenk de Jong

Leerling Constructiebankwerker/ Lasser
Dirk Hooglugt

Dirk Hooglugt

Leerling Constructiebankwerker/ Lasser
Frans van Wetten

Frans van Wetten

Expeditiemedewerker
Dennis Groen

Dennis Groen

Expeditiemedewerker
Jan van der Vondervoort

Jan van der Vondervoort

Monteur
Jos van Dinther

Jos van Dinther

Monteur
Henri Weijenborg

Henri Weijenborg

Electromonteur
Wim van de Mortel

Wim van de Mortel

Chauffeur
Marcel Bovenkamp

Marcel Bovenkamp

Chauffeur
Sander van de Mortel

Sander van de Mortel

Weekendhulp
Coen Verbakel

Coen Verbakel

Weekendhulp
Isabel Welling

Isabel Welling

Weekendhulp
Bart van de Berkmortel

Bart van de Berkmortel

Weekendhulp
Niels van de Heuvel

Niels van de Heuvel

Weekendhulp
Thijs van der Putten

Thijs van der Putten

Weekendhulp
Willem van Wetten

Willem van Wetten

Weekendhulp